Подобрения по сайта на Lumiform
Софтуер за управление на качеството и безопасността. Оптимизация на сайта — дизайн, SEO, бекенд и нови функции.
Lumiform продава софтуер за управление на качеството и безопасността. Сайтът на компанията е първата спирка на всеки потенциален клиент и трябваше да работи по-добре: по-ясен, по-достъпен и по-видим в търсачките. За софтуерна компания сайтът не е брошура, а продавачът, който работи денонощно. Ако е бавен или объркан, клиентът не пише имейл да пита, а просто затваря.
Екипът влезе в съществуващия сайт и го подобри отвътре. Промените по дизайна бяха приложени, а потребителското преживяване — подобрено, за да е по-къс пътят от въпроса до отговора. Работата по SEO включваше чиста структура, коректни тагове и съдържание, което търсачките разбират. Без трикове, просто сайт, построен така, че да бъде прочетен правилно.
Направени бяха подобрения в бекенда там, където беше нужно, за да поеме новото. Добавена беше и нова функционалност по сайта. Отделено беше внимание на достъпността: сайтът може да се ползва и от хора, които не работят с мишка. Това не е екзотика, а част от занаята.
Сайтът е публикуван на lumiformapp.com. Стана по-подреден, по-достъпен и по-разбираем за търсачките, отколкото беше. Тук не е строено от нулата — разработката е в чужд код. Това е половината от работата на екипа и тя изисква повече търпение от писането на празен лист.
- Прилагане на промените по дизайна
- Подобряване на потребителското преживяване
- Работа по SEO: структура, тагове, съдържание
- Подобрения в бекенда
- Добавяне на нова функционалност
- Работа по достъпността
Още от уеб сайт
Сайтът на Jameson Whiskey
Работа по сайта на Jameson Whiskey (Pernod Ricard) — марка, която се представя на десетки пазари едновременно.
Фирмен сайт на Lintel Betonwerk
Сайт на германски производител, който обслужва едновременно бизнес и частни клиенти. Drupal 8 бекенд с многостепенни потребителски роли и собствени модули.
Сайтът на Sturgis Rally
Едно от най-големите мото събирания в света. Сайт, който отразява мащаба на събитието, с целогодишна поддръжка на Joomla бекенда.
Искате нещо подобно?
Същият екип строи и сайтове за българския малък и среден бизнес.